Implanty, mini implanty

Implantologia to najnowocześniejsza metoda uzupełniania braków zębowych bez konieczności szlifowania zdrowych zębów. Implanty zastępują ruchome protezy i mosty wpływając na komfort życia , dobre samopoczucie i poprawę estetyki twarzy
Implant może być wykonany przy braku jednego lub kilku zębów. Zabieg polega na wprowadzeniu do kości  tytanowej śruby zastępującej korzeń. Implant może być podporą dla  pojedynczych koron,mostów lub protez ruchomych zapewniając im idealną stabilizację.
W naszej klinice  stosujemy implanty wiodącej na rynku niemieckiej  firmy  Bego, które charakteryzują się najwyższą, jakością,pewnością trwałością ,estetyką i niezawodnością.
Standardowy harmonogram wizyt przy wszczepianiu implantu obejmuje:

  • wstępna konsultacja implantologiczna na podstawie wykonanego w naszej pracowni rentgenowskiej zdjęcia panoramicznego oraz tomografii  komputerowej.
  • zabieg wszczepienia implantów
  • wizyta kontrolna po 3 dniach i po 2 tygodniach od zabiegu
  • odsłonięcie implantu i założenie śruby gojącej po 3 miesiącach w żuchwie i po 6 miesiącach w szczęce górnej
  • wyciski
  • osadzenie na implancie korony lub mostu porcelanowego

Zabieg wykonywany jest bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym lub w znieczuleniu ogólnym zachowując najwyższe standardy technologiczne .Gwarantuje to zredukowane do minimum ryzyko niepowodzenia-w przypadku odrzucenia implantu (z przyczyn niezależnych od pacjenta) zabieg wykonany jest powtórnie bezpłatnie- zdarza się to jednak niezmiernie rzadko.

Oferujemy również możliwość kredytowania wszystkich zabiegów wykonywanych w naszym centrum stomatologii- szczegóły w zakładce raty.

Sprawdź dlaczego warto leczyć się u nas.