Tychy dojazd

Tychy to piękne miasto i działa w nim wielu godnych uwagi specjalistów w dziedzinie medycyny. Jeśli jednak chodzi o centrum stomatologiczne to niestety próżno w tym rejonie szukać tak wyspecjalizowanego i kompleksowego miejsca, jak nasze. Nie ma się jednak czym martwić! DamDent jest ulokowane w tak wygodnym miejscu, że każdy mieszkaniec Tychów bez najmniejszego problemu może do niego dojechać. Zachęcamy zatem do zapoznania się z mapką na tej stronie – gabinet stomatologiczny DamDent do Państwa usług!

Co jeszcze, oprócz dobrego dojazdu z Tychów wyróżnia nasze centrum?

Bardzo kompleksowo podchodzimy do oferowanych usług, stąd oprócz tego, iż nasza stomatologia skupia się na tradycyjnej praktyce dentystycznej, świadczymy także usługi w zakresie leczenia:

  • protetycznego
  • ortodontycznego
  • chirurgicznego

Każdy nasz dentysta to wykwalifikowany i doświadczony specjalista w obranej dziedzinie, a każdy gabinet stomatologiczny, w którym pracuje jest nowoczesnym i klimatyzowanym pomieszczeniem, dzięki czemu pacjent czuje się w nim wygodnie. Asystentki i higienistki dbają nie tylko o to, by gabinet dentystyczny był zawsze w pełni przygotowany na przyjęcie nowego pacjenta, ale też o atmosferę sprzyjającą bezstresowemu leczeniu.

Dlaczego jeszcze u nas warto znaleźć dentystę dla siebie?

Każdy nasz dentysta stomatolog dba o indywidualne podejście do Klienta. Co więcej, aby zapewnić jak najlepsze usługi stomatologiczne zadbaliśmy o to, by miejsce było w pełni przygotowane do świadczenia takich usług: od najwyższej klasy sprzętu stomatologicznego, przez wysokiej klasy materiały po możliwość korzystania z nowoczesnej cyfrowej pracowni RTG – każdy element w naszym centrum sprzyja temu, by wybrany lekarz dentysta mógł Państwu służyć jak najlepiej!

Nie można też zapomnieć o wygodnej, przestronnej i klimatyzowanej poczekalni, a dla Państwa wygody także o dużym parkingu. Zatem zapraszamy serdecznie z Tychów do centrum stomatologicznego DamDent już dzisiaj! W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – jesteśmy do dyspozycji!