rrrtg1.CYFROWA PRACOWNIA RTG1.CYFROWA PRACOWNIA RTG

Centrum stomatologii Dam-Dent wyposażone jest w najnowocześniejszą cyfrową pracownię rentgenowską. Wykonujemy cyfrowe zdjęcia wewnątrzustne (RVG- radiowizjografia),cyfrowe zdjęcia panoramiczne,cefalometryczne, oraz zdjęcia tomograficzne-3d  ( CBTB) Nasza pracownia rentgenowska ….czytaj więcej

rrtg22.WYOSKI STANDARD LECZENIA KANAŁOWEGO

Poza odpowiednią diagnostyką radiologiczną dokładne nowoczesne  leczenie endodontyczne wymaga zastosowania profesjonalnych urządzeń do pomiaru długości i opracowania  kanałów korzeniowych. Nasz gabinet stomatologiczny wyposażony jest w endometry RYPEX firmy VDW oraz w urządzenia do mechanicznego opracowywania kanałów – VDW RECIPROC GOLD. Tylko nowoczesna technologia , doświadczenie i precyzja lekarzy stomatologów gwarantuje dokładność opracowania i wypełnienia kanałów korzeniowych.

rtg33.LAMPA BEYOND

Lampa beyond umożliwia wybielanie zębów w ciągu 30 minut

rtg44.UNITY STOMATOLOGICZNE

Centrum stomatologiczne Dam-dent wyposażone jest w 5 unitów stomatologicznych firmy CHIRANA DENTAL , oraz w 2 unity stomatologiczne Stern Weber  zapewniające Pacjentowi wygodę a lekarzowi doskonałą precyzję pracy

rtg55.KAMERY WEWNĄTRZUSTNE

Gabinety stomatologiczne wyposażone są w kamery wewnątrzustne ,co poprawia jakość usług i komunikację pomiędzy Pacjentem a lekarzem.

 

rtg66.AUTOKLAW STOMATOLOGICZNY

Autoklaw stomatologiczny jest to urządzenie do sterylizacji narzędzi stomatologicznych w podciśnieniu i parze wodnej -gwarantuje idealną sterylność wszystkich narzędzi używanych w gabinecie dentystycznym a tym samym pełną ochronę naszych Pacjentów przed zakażeniem .

 

rtg77. AUTOMATYCZNY MIESZALNIK DO MAS WYCISKOWYCH-

Perfekcyjnie  miesza masy wyciskowe najlepszej jakości gwarantując idealne wyciski uzębienia,a tym samym najdokładniejsze wykonanie prac protetycznych -koron i mostów porcelanowych.

 

rtg88.FIZJODYSPENSER

Gabinet chirurgiczny wyposażyliśmy w najnowocześniejszy fizjodyspenser firmy Kavo-KaVo EXPERTsurg LUXJest to  urządzenie do implantologii oraz chirurgii, zapewniające maksymalną precyzję zabiegów. Stosujemy go do zabiegów takich jak…czytaj więcej

sedacja9.MASTER FLUX AS 3000  – urządzenie do sedacji wziewne

Urządzenie Master Flux dozuje gaz rozweselający(podtlenek azotu) który ma za zadanie uspokoić i rozluźnić pacjenta przed i w trakcie zabiegu. Urządzenie dzięki zastosowanej automatycznej kontroli przepływu gazu jest absolutnie bezpieczne i do obsługi nie potrzeba lekarza anestezjologa…Więcej na temat sedacji dowiesz się w zakładce SEDACJA/GAZ ROZWESELAJĄCY

 

 

sedacja10. Lupy stomatologiczne  CARL ZEISS EYE MAG SMART

Doskonałe, stereoskopowe obrazowanie pozwala na lepsze odróżnianie nawet najdrobniejszych struktur zęba i poprawia jakość pracy lekarza stomatologa.

sedacja11. Mikroskop stomatologiczny Zeiss Opmi Pico – lider mikroskopii stomatologicznej

Zaprojektowany został z myślą o dentystach oraz ich pacjentach. Dzięki precyzyjnej optyce  jest nieocenioną pomocą podczas większości zabiegów stomatologicznych, a szczególnie w trakcie leczenia kanałowego.