Dlaczego wybrać nasz gabinet ?

Dlaczego wybrać nasz gabinet ?

Jeśli zastanawiacie się, który gabinet stomatologiczny wybrać – podpowiadamy:

Centrum Stomatologii Dam – Dent.

Dlaczego u nas?

Powodów jest wiele, ale wymienimy tylko kilka z nich:

  1. Centrum stomatologii Dam – Dent jest jedną z największych, najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się specjalistycznych placówek stomatologicznych. Od 20 lat pracujemy na renomę i dobrą opinię naszego gabinetu, z dużym sukcesem i tysiącami zadowolonych pacjentów. Pracujemy w zespole wyspecjalizowanych profesjonalistów z każdej dziedziny stomatologii, tak żeby nasi pacjenci mogli się leczyć kompleksowo, bezpiecznie i wygodnie. Ich wiedza, profesjonalizm i doświadczenie są do Państwa dyspozycji. Klinika stomatologii Dam – Dent zarządzana jest przez lek. stom Piotra Damka, który skrupulatnie czuwa nad całością obsługi i leczeniem pacjentów. Wspierany w dążeniu do perfekcji przez wyselekcjonowany zespół lekarzy czyni naszą placówkę wyjątkową i wiodącą na rynku. Nowoczesna stomatologia nie ma dla nas tajemnic.
  2. Troszczymy się o naszych pacjentów. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego. Po rozpoczęciu leczenia w naszym gabinecie jesteśmy zawsze do dyspozycji pacjentów.
  3. Zapewniamy miłą i przyjacielską atmosferę. Nasz zespól to grupa serdecznych, empatycznych i pozytywnych pracowników, pasjonatów w swojej branży.
  4. Dogodny dojazd. Umiejscowienie naszego Centrum to zaledwie kilka, kilkanaście minut dojazdu z miast takich jak Tychy, Pszczyna, Oświęcim oraz miejscowości ościennych.
  5. Jesteśmy laureatami prestiżowej nagrody – Orły Stomatologii . Konkurs ten wyłania liderów branży stomatologicznej , którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszą kwalifikacje .

 

Co nas wyróżnia?

Kompleksowość – w naszym Centrum Stomatologii pracują specjaliści z każdej dziedziny stomatologii: stomatologii kosmetycznej, implantologii, chirurgii, periodontologii, pedodoncji (stomatologii dziecięcej), endodoncji (leczenie kanałowe), ortodoncji, profilaktyki stomatologicznej

Innowacyjne wyposażenie – do dyspozycji naszych pacjentów i lekarzy mamy siedem doskonale wyposażonych gabinetów stomatologicznych, cyfrową pracownie rentgenowską (zdjęcia wewnątrzustne, panoramiczne, cefalometryczne, tomograficzne – 3D), mikroskopy stomatologiczne, specjalistyczne endometry wykorzystywane do przeprowadzania leczenia kanałowego, fizjodyspenser – urządzenie do wszczepiania implantów, urządzenie do znieczuleń komputerowych, sedacja – gaz rozweselający.

Najwyższy poziom stosowanych materiałów stomatologicznych – aby Państwa leczenie było efektywne, komfortowe i bezpieczne w naszej klinice stosowane są tylko i wyłącznie materiały produkowane przez uznane i renomowane na całym świecie firmy.

Bezpieczeństwo – bezpieczeństwo naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem. Stosujemy najwyższe standardy sterylizacji:

– osobne pomieszczenie do dezynfekcji i sterylizacji

– wysokiej klasy urządzenia do sterylizacji – autoklawy parowe

– narzędzia pakowane w jednorazowe rękawy

– środki do dezynfekcji tylko renomowanych, sprawdzonych firm

Autoklaw stomatologiczny jest to urządzenie do sterylizacji narzędzi stomatologicznych w podciśnieniu i parze wodnej – gwarantuje idealną sterylność wszystkich narzędzi używanych w gabinecie dentystycznym ,a tym samym pełną ochronę naszych pacjentów przed zakażeniem.

Proces sterylizacji w naszej sterylizatorni jest kontrolowany trzykrotnie:

– kontrola przy pomocy programu komputerowego autoklawu

– wskaźnik fizyczny – test do kontroli sterylizacji wkładany do każdego zestawu narzędzi

– test biologiczny – wysyłany do niezależnego laboratorium

 

Każdy proces sterylizacji jest u nas archiwizowany. Oferujemy najwyższy standard usług stomatologicznych w zrównoważonych i konkurencyjnych cenach. Posiadamy ponad 50 tysięcy zadowolonych pacjentów.