Lędziny dojazd

Szanowni Państwo, mieszkańcy Lędzin i okolic – z ogromną radością pragniemy zaprosić do naszego centrum stomatologicznego, mieszczącego się pod adresem 43-225 Wola Osiedle Pod Sosnami 36. Jak widać, na załączonej mapce dojazd z każdego miejsca w Lędzinach do naszych gabinetów jest niezwykle prosty.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz gabinet dentystyczny?

DamDent to miejsce szczególne, stworzone przez ludzi z pasją, doświadczeniem i kwalifikacjami. Każdy lekarz dentysta jest w naszym zespole, bo wie jak bardzo cenimy sobie dobro pacjenta i indywidualne podejście do każdego – a podzielając tę samą filozofię, chce w ramach naszych usług dentystycznych służyć pomocą wszystkim tym, którym zdrowie jamy ustnej nie jest obojętne.

Stomatologia w wykonaniu DamDent to:

  • nieprzeciętna kompleksowość usług
  • sześć nowoczesnych i kompleksowo wyposażonych gabinetów dentystycznych z klimatyzacją
  • praca na innowacyjnym sprzęcie i przy użyciu materiałów wysokiej jakości
  • brak stresu, maksimum komfortu – o co stara się każdy nasz dentysta i asystentki stomatologiczne

Nie ma najbliższej okolicy drugiego tak dobrze wyposażonego, tak wyspecjalizowanego i tak dużego centrum stomatologicznego, jak właśnie DamDent. Tylko nasze gabinety stomatologiczne są w stanie sprostać Państwa wysokim wymaganiom, dlatego właśnie warto wybrać się z Lędzin, aż do nas!

Zapewniamy z całą pewnością najwyższy poziom leczenia. Bez względu na to, czy potrzebny Państwu, lekarz stomatolog, ortodonta, protetyk czy chirurg dentystyczny – nasz zgrany, doświadczony i wykwalifikowany zespół odpowie na te potrzeby!

Komfort pacjentów to dla nas priorytet, dlatego oprócz wyżej wymienionych najwyższej jakości usług w zakresie stomatologii, postaraliśmy się też o przestronny parking, tak by żadnemu z gości naszego centrum nie zabrakło dogodnego miejsca na pozostawienie samochodu. Do Państwa dyspozycji oddajemy także dużą i przestronną poczekalnię, aby chwile przed wizytą były przyjemne i pozbawione jakichkolwiek stresogennych czynników.