Oświęcim dojazd

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do DamDent – profesjonalnego centrum stomatologicznego znajdującego się pod adresem 43-225 Wola Osiedle Pod Sosnami 36. Dojazd z Oświęcimia i okolic jest bardzo dogodny, a na miejscu do dyspozycji naszych pacjentów czeka duży i obszerny parking.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz gabinet stomatologiczny?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dbamy o to, by każdy dentysta należący do zespołu DamDent utożsamiał się w pełni z filozofią naszego Centrum, która opiera się na świadczeniu najwyższej jakości usług stomatologicznym, wszystkim osobom,które tego potrzebują. Dbamy na kanwie tego o troskliwe i indywidualne podejście do każdego z naszych pacjentów.

Wszelkie usługi dentystyczne w naszym centrum odbywają się w nowoczesnych pomieszczeniach. Każdy nasz gabinet dentystyczny jest klimatyzowany i w każdym detalu przemyślany tak, by realizowane w nim procedury było możliwie jak najwygodniejsze dla pacjentów.

Ponadto DamDent to także:

  • kompleksowość usług
  • najwyższej klasy stomatologia
  • przestronna i klimatyzowana poczekalnia

Dopełnieniem wszystkich powyższych walorów i korzyści jest fakt, iż każdy nasz lekarz dentysta posiada nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także naprawdę wysokie umiejętności. To, w połączeniu z wysokiej klasy materiałami, z jakich korzystamy oraz nowoczesnym sprzętem, na jakim pracujemy stanowi 100% odpowiedź na świadczenie najwyższej klasy usług. Już wielu pacjentów z Oświęcimia i okolic przekonało się do tej jakości i odwiedza nasze gabinety zarówno w ramach regularnych przeglądów dentystycznych, jak i w pilnych przypadkach, niecierpiących zwłoki. Liczymy na to, że również i Państwo zechcą się przekonać o walorach naszego centrum stomatologicznego – zachęcamy do kontaktu!

Każdy nasz lekarz stomatolog czeka z entuzjazmem, aby pomóc w działaniach profilaktycznych i leczniczych jamy ustnej. Dzięki temu, jesteśmy przekonani, że jeśli wybiorą Państwo właśnie nasze centrum dentystyczne – będą Państwo w pełni zadowoleni z świadczonych usług.