Implanty – chirurgia – dlaczego u nas ?

Implanty – chirurgia – dlaczego u nas ?

Dlaczego u nas ?

- jesteśmy największą i dzięki temu najbardziej doświadczoną kliniką stomatologiczną w regionie

- technologia – bez ograniczeń. Od 20 lat stawiamy na nowoczesność i inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt. Naszym priorytetem jest to , żeby pasja, doświadczenie i umiejętności naszych specjalistów nigdy nie były ograniczone przez brak dostępu do najnowocześniejszych możliwości technicznych.

-  nie uznajemy kompromisu. Stosujemy tylko i wyłącznie implanty renomowanej ,doświadczonej niemieckiej firmy Bego- w naszym cenniku nie znajdziecie  tańszych ( gorszych) rozwiązań –  musimy mieć pewność i przekonanie, że dajemy Wam wszystko to co najlepsze.

- specjalista   – jesteśmy dumni ,że trzonem naszej chirurgii i implantologii nie jest przypadkowo doszkolony lekarz stomatolog, lecz  specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej – lek.stom Michał Buliński (poza ogromnym doświadczeniem i wiedzą umożliwiającą leczenie najtrudniejszych, skomplikowanych przypadków ,jest to człowiek niezwykle skromny, otwarty , pełen empatii, a przede wszystkim rozsądny.)

- wykwalifikowany personel pomocniczy – żaden zabieg chirurgiczny nie mógłby się sprawnie odbyć bez doświadczonej asysty.

- współpracujemy z doskonałą pracownią protetyczną

 Zawsze stawiamy na najlepszych.